Cartier Ballon Bleu de Cartier Watch - 40 mm Steel Case - Silvered Dial - Interchangeable Bracelet - WSBB0040
Product image 1
40 mm steel case, 12.4 mm thick, fluted crown set with a synthetic cabochon-shaped spinel, sapphire crystal, silvered guilloche dial, caliber 1847 MC automatic movement, steel interchangeable bracelet. Water resistant to 3 bar (approx 30 meters/100 feet).
-65%
Description
Cartier Ballon Bleu de Cartier Watch - 40 mm Steel Case - Silvered Dial - Interchangeable Bracelet - WSBB0040 | Ariel's Jewelry